WEB TASARIMI

Web Tasarımı
web tasarımı
Profesyonel web tasarımı için doğru adres

Sim.web.tr web tasarım ve interaktif ajans, web tasarım trendlerini yakından takip ederek tecrübelerini, işlevsel yazılım alt yapısı ve amaca uygun olarak benzersiz bir şekilde tasarlanan arayüz ile harmanlayarak sizin için en doğru sonucu elde eder.

 

Web tasarım günümüzde firmaların, kurum ve kuruluşların olmazsa olmazı haline gelmiştir. Doğru kurgulanmış ve tasarlanmış bir web sitesi marka değerinizi arttırarak ona değer ve prestij kazandırır aynı zamanda kazancınızı arttırır.

 

İnsanlar artık bir firma, ürün veya kuruluş ile ilgili fikir edinmek istediğinde mutlaka önce web sayfasını ziyaret ederler.

 

Buda kişilerde tarafınız ile ilgili iyi veya kötü bir ön yargı oluşmasına neden olur. Sizi doğru tanıtan web tasarım ile internet dünyasına firmanızı taşıyarak sizde rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Web tasarım çağımızın en etkili, müşteri portföyünüze en kolay ulaşabileceğiniz, sınırların olmadığı ve diğer reklam araçlarına göre çok daha az maliyetlere sahip olan bir reklam ve tanıtım platformudur.

 

Web sayfanızın firmanızı ne kadar doğru bir şekilde yansıttığı, yazılım alt yapısının size neler sağladığı, yönetim paneli ile siteye ne kadar müdahale edebildiğiniz, ilerleyen zamanlarda ihtiyaçlarınız değiştiğinde geliştirilebilir bir alt yapıya sahip olup olmadığı,arama motorları uygunluğu, tarayıcı uyumluluğu, web sayfası yapılış amacı gibi sıralanabilecek bir çok kriterinde bir web sitesinde hayati önem taşıdığını bilmeniz gerekmektedir.

 

web tasarımı
Sim.web.tr HOŞ GELDİNİZ!
  • Yedekleme ve Güvenlik
    İçiniz rahat olsun, sitelerinizi her ihtimale karşı güvenli bir şekilde haftalık olarak yedekliyoruz !
  • Hazır Scriptler
    WordPress, Joomla, OpenCart, Magento gibi Yüzlerce scripti tek tık ile kurabilme imkanını sizlere sunuyoruz !
  • 7 Gün 24 Saat Destek
    Güleryüzlü ekibimiz ile yardıma her zaman hazırız. Bizlere telefon ve destek bildirimi ile ulaşmanız mümkün.
Sorununuz mu var?

0850 304 87 63

7 Gün 24 Saat

Güvenli Hizmet

Türkiye'nin İnternet merkezi Türk Telekom veri merkezi üzerinden hızlı ve sorunsuz internet erişimi, DELL ve HP tabanlı kurumsal sunucular ile kesintisiz hizmet veriyoruz.

Sorunsuz E-Posta Trafiği

Her Eposta hesabında 250 MB * 1 e-posta kotası ve gelişmiş spam filtreleme özelliği mevcuttur. İşinizde epostanın ne kadar önemli bir yeri olduğunun bilincindeyiz.

Müşteri Paneli