Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri
web tasarımı
IT & Teknoloji Danışmanlığı

IT Danışmanlığınında temelinde yatan temel unsur; iş dünyasına bilgi teknolojilerini iş hedeflerinde en verimli en etkin biçimde kullanabilmeleri hususunda bilgi vermektir. Sim.web.tr, işletmelerin en yeni teknolojiyi kullanarak bilgi işlem departmanlarının, yapılandırılması ve yönetimi ile ilgili destek vermekte olup; danışmanlık yapmış oldukları işletmelerle birlikte çalışarak bilgi aktarımını sağlayıp; verilen hzimetin en iyi kalitede olmasını hedeflemektir.

 

Verdiğimiz profesyonel hizmetler ile müşterilerimizin iş süreçlerinin hızlandırılması ve verimliliklerinin artırılması hedeflenmektedir. Sim.web.tr IT Danışmanlığını yaparken a tüm alt yapı ve üst yapı hizmetlerini bizzat vermenin yanı sıra yazılım ve web hizmetlerini yine kendi denetiminde çözmektedir.

 

Yazılım Danışmanlığı

Sim.web.tr, işletmelerin hangi biriminde, hangi uygulamalara, ne zaman ihtiyaçları olduğuna dair öneri ve raporları çıkarmak için çalışmalar yapar. Sim.web.tr, işletmelerin ihtiyaç duyduğu uygulamalarla beraber çalışması gereken donanım ve alt yapının saptanması ve tasarımı çalışmalarını yapmaktadır.

 

Sistem ve Alt Yapı Danışmanlığı

İşletmelerdeki bilgi sistemleri altyapısının düzgün ve gerektiği şekilde çalışmasını sağlamak; altyapı danışmanlığının hedefidir. Sim.web.tr, bu hedefe ulaşabilmek için işletmelerin günlük ve gelecekteki olası bilgi sistemleri ihtiyaçlarını sürekli takip etmek suretiyle, ortaya çıkması mümkün olan sorunların önceden saptanması ve çözümünün ortaya konulmasıyla ilgili çalışmalar yaparak işletmelerin bilgi sistemlerinin verimliliğini sağlamaktadır.

 

Bakım Anlaşması

Günümüzde işletmelere para ve zaman kaybettiren, karlılığı ve verimi düşüren ve sonucunda da mutsuz işveren ve çalışanlara sebep olan etmenlerin en başında, teknolojiyi verimli ve problemsiz kullanamamak geliyor. Sim.web.tr bakım anlaşması ile tüm teknolojik donanımsal ve yazılımsal sorunlara çözüm üretip, sorunlardan kurtulmanızı sağlıyoruz.

 

Kurumsal Bakım Neden Yapmalıyım?

Kurumsal Bakım Anlaşması size; donanım ve yazılım sistemlerinizin düzenli bakımının yapılmasını, oluşabilecek sorunların önceden tespit edilip sorun haline gelmeden anında müdahale edilmesini, bilgisayar ve sunucu güvenliğinizin sağlanmasını, teknolojik yeniliklerden haberdar olmanızı ve güncele ayak uydurmanızı, daha verimli ve hızlı çalışmanızı ve sorun oluştuğu takdirde öncelikli olarak hizmet almanızı sağlar. Anlaşmamız bilgisayar sistemleri, işletim sistemleri, donanım, server, ağ yapısı, çevre birimlerinin bakımı, güncellenmesi ve yedekleme işlemlerini kapsamaktadır. Periyodik bakımlar hariç donanımsal ve yazılımsal sorunlar için en kısa sürede müdahale edip gereken önlemlerin alınması ve çözüme kavuşturulmasını kapsar.

 

Kimler Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmalıdır?

İşletmesinde 5 ve üzeri bilgisayar, notebook, server, yazıcı, barkod yazıcı, ip santral bulunduran ve sorun olduğu takdirde acil ve kesin çözüm isteyen işletmelerin yaptırması önerilir.

 

Kurumsal Bakım Anlaşması Ne Tür Hizmetleri Kapsar?

Bakım Anlaşması yapılması durumunda sim.web.tr işletmenize uzaktan ve yerinde servis/destek hizmeti vermeyi, periyodik aralıklarla bakımı, sorunlu cihazların merkezimize getirilmesi gerekiyorsa muadil cihaz sağlamayı ve tüm sorunlarınızı çözmeyi taahhüt eder.

 

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Maliyeti Nedir?

Bakım Anlaşması maliyeti işletmenizdeki bilgisayar, yazıcı, server… gibi cihazların sayısına göre değişiklik gösterir. Fiyatı belirlemek için IT altyapınız incelenir ve buna göre uygun teklif iletilir.

 

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Geçerlilik Süresi Nedir?

Kurumsal Bakım Anlaşmamız 1 yıllıktır.

 

Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajı Nedir?

Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimize oluşabilecek sorunlarda öncelik tanınır. Ay içerisinde oluşabilecek ekstra servis ihtiyaçlarında ek bir ücret ödenmez. Müşterilerimiz yaşadıkları sorunlar yüzünden iş kaybına uğramazlar, verilerinin yedeklenmesi düzenli olarak yapılır. Satın aldıkları ürünler için özel ödeme koşulları ve indirimler sağlanır.

 

Kurumsal Bakım Anlaşmasına Nasıl Başlanır?

Taleplerin dinlendiği bir ön görüşme sonrası işletmenizdeki sistemin (bilgisayar, network, server…) analizi yapılarak firmanın teknik yapısı, eksikleri, geliştirilmesi gerekenlerini kapsayan bir teknik rapor ve teklif hazırlanarak işletme yönetimine sunulur ve işbirliğimiz başlar.

 

web tasarımı
Sim.web.tr HOŞ GELDİNİZ!
  • Yedekleme ve Güvenlik
    İçiniz rahat olsun, sitelerinizi her ihtimale karşı güvenli bir şekilde haftalık olarak yedekliyoruz !
  • Hazır Scriptler
    WordPress, Joomla, OpenCart, Magento gibi Yüzlerce scripti tek tık ile kurabilme imkanını sizlere sunuyoruz !
  • 7 Gün 24 Saat Destek
    Güleryüzlü ekibimiz ile yardıma her zaman hazırız. Bizlere telefon ve destek bildirimi ile ulaşmanız mümkün.
Sorununuz mu var?

0850 304 87 63

7 Gün 24 Saat

Güvenli Hizmet

Türkiye'nin İnternet merkezi Türk Telekom veri merkezi üzerinden hızlı ve sorunsuz internet erişimi, DELL ve HP tabanlı kurumsal sunucular ile kesintisiz hizmet veriyoruz.

Sorunsuz E-Posta Trafiği

Her Eposta hesabında 250 MB * 1 e-posta kotası ve gelişmiş spam filtreleme özelliği mevcuttur. İşinizde epostanın ne kadar önemli bir yeri olduğunun bilincindeyiz.

Müşteri Paneli